+48 510 858 322 biuro@roletymakrol.pl ul. Zbożowa 10, 84-240 Reda
ROLETY - ŻALUZJE - PLISSE: Reda, Rumia, Wejherowo, Trójmiasto

Oferta - MakRol

Firma MakRol oferuje profesjonalne serwisowanie i naprawę żaluzji oraz rolet wewnętrznych i zewnętrznych każdego rodzaju. Zajmujemy się zarówno dekoracjami okiennymi wykonanymi przez nas, jak i przez inne firmy, a także tymi montowanymi samodzielnie przez klientów.

Nasze usługi obejmują kompleksowe naprawy wraz z demontażem i ponownym montażem wszelkich systemów dekoracji okiennych tej kategorii, jak również drobne działania serwisowe u klienta.
W zależności od potrzeb i stanu technicznego dekoracji, nasz pracownik ocenia, czy rolety i żaluzje trzeba zabrać do serwisu na dłuższą naprawę, czy też istnieje możliwość wykonania jej na miejscu w krótkim czasie. Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu naprawy, a klient zawsze jest informowany o kwocie do zapłaty jeszcze przed wykonaniem usługi. Naprawiamy systemy dekoracji okiennych wewnętrznych i zewnetrznych wszelkiego rodzaju.

Każdy serwis zapewnia dokładne sprawdzenie mechanizmu dekoracji, smarowanie elementów mechanicznych oraz wymianę elementów zużywalnych, a także wymianę wszelkich elementów mechanizmu, które są uszkodzone bądź niesprawne.

logo negatyw
ul. Zbożowa 10, 84-240 Reda
Codziennie dostarczamy rolety, żaluzje, plisse i inne produkty dla klientów z okolic miast:
Reda, Wejherowo, Rumia, Luzino, Bolszewo, Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot), Puck, Krokowa, Władysławowo, Hel, Kosakowo.
Copyright © 2017 MakRol All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel